Skip to main content
Dansen in de regen
Dansen in de regen

"Dansen in de regen' van Marianne Grandia gaat over vreugde vinden in God.

Chicory Inn 3 - Droomwens
Chicory Inn 3 - Droomwens

In ‘DroomwensÂ’ van Deborah Raney, het tweede deel van de serie ‘De Chicory InnÂ’, ervaren twee mensen dat….

GELIEFD
GELIEFD

Familie was nog nooit zo belangrijk Dayne Matthews deel 4 John Baxter heeft eindelijk zijn eerstgeboren zoon gevonden,….

Meer dan ooit
Meer dan ooit

Ashley Baxter ziet haar financiën krimpen en beseft dat ze moet gaan werken om brood op de plank te krijgen voor haar….

Welkom in Mitford 1 - Thuis in Mitford
Welkom in Mitford 1 - Thuis in Mitford

"Thuis in Mitford' van Jan Karon is het eerste deel en draait om het stadje Mitford, zo'n pittoresk plaatsje waar iedereen….

BEROEMD
BEROEMD

Na zijn schokkende ontdekking in Voor het leven (Familie Baxter deel 5), keert rijzende ster Dayne Matthews terug naar….

Een man van zijn woord
Een man van zijn woord

In "Een man van zijn woord' van Kim Vogel Sawyer kijken de inwoners van het stadje Fairland, Kansas, reikhalzend uit naar….

Olie op het vuur
Olie op het vuur

"Olie op het vuur' van Deeanne Gist: de heerlijk eigenzinnige Essie Spreckelmeyer is terug, en nog altijd niet getrouwd!….

Onderweg met Paulus
Onderweg met Paulus

"Onderweg met…' is een serie praktische boeken van Henk Stoorvogel met Bijbelstudies over Jozef, Mozes, Jozua, Simson,….

Reisgenoten
Reisgenoten

Voor de fans van Sarah Young en Rachel Held Evans: "Reisgenoten' van Sharon Garlough Brown vertelt over vier vrouwen die….