Skip to main content
Paardenpraat tv Britt & Esra 2 - Het avontuur met het zadel
Paardenpraat tv Britt & Esra 2 - Het avontuur met het zadel

Als Britt en Esra op een rommelmarkt zijn, koopt Britt een oud westernzadel.

Akte van berouw
Akte van berouw

Actuele en filmisch thriller voor de lezers van Conclaaf van Robert Harris.

Mannenjacht
Mannenjacht

Mannenjacht is de nieuwe thriller van bestsellerauteur Marion van de Coolwijk (al meer dan 3 miljoen boeken verkocht!)….

Mangelvrouw
Mangelvrouw

IJzingwekkend thrillerdebuut van bestsellerauteur Marion van de Coolwijk Bette van Maanen ziet haar comfortabele leven….

Schutterszilver
Schutterszilver

Herken de oude straatjes van Amsterdam, proef de sfeer van de 17e eeuw.

De grote heelmeester
De grote heelmeester

'Magisch en meeslepend!' - Tomas Ross De Grote Heelmeester pakt je bij de lurven en laat je niet meer los.

De extase van Floor
De extase van Floor

`Mooi én herkenbaar geschreven, soms zelfs ontroerend, alsof ik zaken las die ikzelf uitsprak of beleefde, aldus een….

De blindganger
De blindganger

IJzingwekkende noir-thriller voor de lezers van Stieg Larsson en Jo Nesbø Op een dag verdwijnt Lodewijk de Graaf, CEO….

De overgave e-bookpakket
De overgave e-bookpakket

Beter dan Vijftig tinten grijs! - Chicklit.