Skip to main content

Zomerliefde

Erica James

4/5 uit 9 reviews

Zomerliefde van Erica James is opnieuw een heerlijke feelgoodroman van haar hand. » Verder lezen...

€ 9,99 bij Bol.com en 4 andere verkopers

ISBN:
9789026145063

Vermeld sinds:
9 September 2020

Gewijzigd op:
29 September 2020

Producteigenschappen

Zomerliefde

Zomerliefde van Erica James is opnieuw een heerlijke feelgoodroman van haar hand. Erica James heeft al veel bestsellers op haar naam staan, zoals Zussen voor altijd, De thuiskomst en Een onverwachte wending.


Izzy zit er even helemaal doorheen. Haar baan gaat nergens heen, haar vriend heeft haar gedumpt, en ze weet eigenlijk nog steeds niet wat ze wil met haar leven, ook al is ze nu 31. Als vrienden haar uitnodigen om de zomer door te brengen in hun vakantiehuis op Corfu, is ze daar dan ook echt wel aan toe.


Een zonovergoten eiland, een knappe Griekse buurman, een intrigerende thrillerschrijver die op het eiland een nieuwe bestseller wil schrijven – alle ingrediënten voor een onvergetelijke zomer.


Voor de lezers van Jill Mansell, Flair en Vriendin.

Reviews

Apple iTunes

4.0/5
9 reviews

EUR

Koop dit product bij 5 verkopers

Verkoper Prijs
Bol.com € 9,99
9.99
Apple iTunes € 9,99
Kobo € 9,99
Bookspot € 9,99
eBook.nl € 9,99
9.99

Prijsgeschiedenis

Prijs gemeten op maandag; huidige week wordt niet weergegeven.