Skip to main content

Ze komt nooit meer terug

Hans Koppel

3.9/5 van 9 beoordelingen

Hét nieuwe Zweedse thrillerfenomeen. » Lees verder

€ 7,49 bij Bol.com € 7,99 bij Apple iTunes vergelijke alle 5 prijzen

ISBN:
9789044965940

Vermeld sinds:
16 oktober 2014

Laatst gewijzigd:
20 januari 2019

Ze komt nooit meer terug

Hét nieuwe Zweedse thrillerfenomeen. Een huiveringwekkend boek voor de liefhebbers van Jussi Adler-Olsen en Lars Kepler. Mike Zetterberg woont met zijn vrouw Ylva en hun dochtertje in een huis net buiten Helsingborg. Op een dag komt Ylva niet thuis uit haar werk. Mike gaat er aanvankelijk van uit dat ze iets is gaan drinken met wat collega s, maar als ze de volgende ochtend nog niet thuis is, vreest hij het ergste. De politie beschouwt hem als hoofdverdachte. Mike vecht om zijn onschuld te bewijzen én probeert zo goed en zo kwaad als het kan zijn verdriet de baas te zijn om hun dochtertje te beschermen. Hij is onwetend van het feit dat Ylva nog leeft en zich op een steenworp afstand van hun huis bevindt. Haar ontvoerder speelt een wraakzuchtig, sadistisch spel dat teruggaat naar een tragedie in hun beider verleden. Zal Ylva ooit kunnen terugkeren naar huis?

Beoordelingen

Apple iTunes

4.0/5
5 beoordelingen

AKO

4.0/5
3 beoordelingen

Bruna

3.0/5
1 beoordelingen

EUR

Download e-book bij 5 verkopers

Aanbieder Bestandstype Prijs
Bol.com epubLeesID € 7,49
7.49
BookSpot (was: ECI) epub € 7,49
eBook.nl epubLeesID € 7,49
Apple iTunes ibook € 7,99
Kobo epub € 7,99
7.99

Ken jij de voordelen van LeesID?

Prijsgeschiedenis

Prijs gemeten op maandag; huidige week niet weergegeven.

Meer e-books van Hans Koppel

Niets dan kwaad

Niets dan kwaad
Prijs: € 5,99 tot € 7,99

Je bent nu van mij

Je bent nu van mij
Prijs: € 7,49 tot € 7,99