Skip to main content

Onder volwassenen

Jami Attenberg

Een rauwe, intelligente, grappige, eerlijke en sexy roman voor de liefhebbers van A. » Verder lezen...

€ 11,99 bij Bol.com € 12,99 bij Bookspot vergelijk alle 5 prijzen

ISBN:
9789402308327

Vermeld sinds:
9 September 2020

Gewijzigd op:
29 September 2020

Producteigenschappen

Onder volwassenen

Een rauwe, intelligente, grappige, eerlijke en sexy roman voor de liefhebbers van A.M. Homes, Zadie Smith en Lena Dunham


Andrea, een single vrouw in New York, probeert te navigeren tussen haar excentrieke familie, haar seksuele escapades, vriendschappen en een mislukte carrière als kunstenaar. Onder de kritische blik van de mensen om haar heen, die het schijnbaar wel lukt om volwassen te worden, worstelt ze met haar zoektocht naar haar identiteit en hoe ze zou moeten zijn. Pijnlijk eerlijk probeert Andrea vragen te beantwoorden als: wat als ik je baby niet wil vasthouden? Kunnen wij daten zonder dat we het ooit over je scheiding te moeten hebben? Verdien ik het eigenlijk om te bestaan als ik er nog steeds niet achter ben wat ik met mijn leven wil?


Andrea's observaties over haar ongewone familieleden, haar vrienden en de mannen met wie ze het bed deelt zijn ongelooflijk grappig en origineel, maar ook universeel. In deze intelligente, geestige roman schept Jami Attenberg opnieuw met scherpe pen een handvol kleurrijke personages, levensgenieters tegen wil en dank, in wier gedachten en acties je jezelf onherroepelijk herkent.


De pers over De Middlesteins


"Attenberg grossiert in rake omschrijvingen. De humor en de liefdevolle behandeling van ontegenzeglijk tragische personages met allemaal zo hun tekortkomingen verlichten de zware thematiek en droevige plotwending.' De Groene Amsterdammer


"Een nagenoeg briljante roman, rijk aan innemende verhaallijnen en emotionele verwikkelingen.' The New York Times


"De Middlesteins wisten me vanaf de allereerste pagina's in te pakken en aan het einde van het boek wist ik het enorme bereik van Attenbergs groothartigheid en schrijftalent ten volle te waarderen.' Jonathan Franzen
EUR

Koop dit product bij 5 verkopers

Verkoper Prijs
Bol.com € 11,99
11.99
Bookspot € 12,99
eBook.nl € 12,99
Apple iTunes € 12,99
Kobo € 12,99
12.99

Prijsgeschiedenis

Prijs gemeten op maandag; huidige week wordt niet weergegeven.