Skip to main content

Memento

Emelie Schepp

3.5/5 uit 25 reviews

'Memento' van Emelie Schepp is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø. » Verder lezen...

€ 9,99 bij Bol.com en 4 andere verkopers

ISBN:
9789026136443

Vermeld sinds:
7 September 2020

Gewijzigd op:
29 September 2020

Producteigenschappen

Memento

'Memento' van Emelie Schepp is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø.Zomer 1986. Vluchtelingen, Chili, Zweden en een verborgen verleden zijn de ingrediënten van deze ijzersterke thriller. Een jong meisje wordt wakker in het ziekenhuis. Ze heeft geen idee hoe ze daar terecht gekomen is. 2012: In Zweden wordt het hoofd van de immigratiedienst vermoord. Alle sporen leiden naar een kind als dader. Officier van justie Jana duikt in de zaak en dat brengt bij haar gruwelijke herinneringen aan haar eigen verleden boven. Wat gaat er schuil achter de nu zo sterke Jana? En is zij eigenlijk wel te vertrouwen? 'Memento' was direct na verschijnen een grote hit in Zweden.

Reviews

Apple iTunes

3.5/5
25 reviews

EUR

Koop dit product bij 5 verkopers

Verkoper Prijs
Bookspot € 9,99
9.99
Apple iTunes € 9,99
Kobo € 9,99
eBook.nl € 9,99
Bol.com € 9,99
9.99

Prijsgeschiedenis

Prijs gemeten op maandag; huidige week wordt niet weergegeven.