Skip to main content

Macaber complot

Jefferson Bass

Forensisch antropoloog Bill Brockton, werkzaam op het onderzoeksinstituut de Bodyfarm, wordt vanwege zijn expertise gevraagd om te assisteren bij een vreemde moordzaak. » Verder lezen...

€ 7,49 bij Bol.com € 7,99 bij Apple iTunes vergelijk alle 5 prijzen

ISBN:
9789044961355

Vermeld sinds:
7 September 2020

Gewijzigd op:
1 November 2020

Producteigenschappen

Macaber complot

Forensisch antropoloog Bill Brockton, werkzaam op het onderzoeksinstituut de Bodyfarm, wordt vanwege zijn expertise gevraagd om te assisteren bij een vreemde moordzaak. Een man in vrouwenkleding is doodgeslagen en opgehangen aan een boom. Stap voor stap gaat Brockton na hoe en wanneer de moord heft plaatsgevonden. De zoektocht naar de moordenaar leidt echter tot een tweede gruwelijke moord, deze keer op iemand die ham zeer dierbaar is. De verdenking rust op niemand minder dan Brockton zelf. Meer dan ooit wordt hij zowel professioneel als persoonlijk op de proef gesteld.
Macaber complot is het tweede deel in de serie De Bodyfarm Mysteries, voor liefhebbers van Karin Slaughter, Patricia Cornwell en de televisieserie CSI. Het eerste boek Het lijkenhuis werd enthousiast door de pers ontvangen
'Het lijkenhuis is een entelligent geschreven thriller die tevens een nauwgezètte cursus is in skelet ontleden, met tal van sappige details voor de leek.' - Crimezone
Jefferson Bass is het pseudoniem van de auteurs Jon Jefferson en Bill Bass. Jon Jefferson is journalist en documentairemaker. Hij schreef onder meer voor The New York Times, USA Today en Newsweek. Dr. Bill Bass is een van de bekendste forensisch onderzoekers ter wereld. Hij heft aan vele moordzaken gewerket en is de oprichter van het forensisch onderzoeksinstituut de Bodyfarm.
EUR

Koop dit product bij 5 verkopers

Verkoper Prijs
Bookspot € 7,49
7.49
Bol.com € 7,49
eBook.nl € 7,49
Apple iTunes € 7,99
Kobo € 7,99
7.99

Prijsgeschiedenis

Prijs gemeten op maandag; huidige week wordt niet weergegeven.