Skip to main content

Maanlicht over het meer

Susan Wiggs

Een hartveroverend boek over liefde en vriendschap. » Verder lezen...

€ 4,19 bij Bol.com € 6,99 bij Apple iTunes vergelijk alle 5 prijzen

ISBN:
9789402534801

Vermeld sinds:
7 September 2020

Gewijzigd op:
12 November 2020

Producteigenschappen

Auteur: Susan Wiggs
NUR: 343 Romantiek
Uitgeverij: Harlequin

Maanlicht over het meer

Een hartveroverend boek over liefde en vriendschap. Voor de fans van Marian Keyes en Jill Mansell. Thuisverpleegster Faith McCallum weet het zeker: het mooie Avalon is de ideale plek om een nieuwe toekomst op te bouwen met haar twee dochters. Maar er staat haar meteen een uitdaging te wachten, in de vorm van haar lastige nieuwe cliënt, Alice Bellamy. Faith weet al snel raad met de scherpe tong van Alice, maar in de buurt van Alice' knappe zoon, Mason, kan ze geen woord uitbrengen. Hij ziet haar alleen niet staan en wil duidelijk zo snel mogelijk terug naar zijn jetsetleventje in Manhattan! Het afgelegen Avalon, ver verwijderd van zijn geliefde New York, is wel de laatste plek waar Mason Bellamy wil zijn. Maar ja, hij kan zijn gehandicapte moeder niet zomaar in de steek laten. Faith McCallum is zijn ticket naar de vrijheid. Door haar aan te nemen als thuisverpleegster, kan hij met een gerust hart terug naar zijn oude leventje. Toch blijkt het niet zo makkelijk om zijn moeder de rug toe te keren. Of heeft dit te maken met zijn onweerstaanbare verlangen om Faith te kussen?
EUR

Koop dit product bij 5 verkopers

Verkoper Prijs
Bol.com € 4,19
4.19
Bookspot € 4,19
Apple iTunes € 6,99
Kobo € 6,99
eBook.nl € 6,99
6.99

Prijsgeschiedenis

Prijs gemeten op maandag; huidige week wordt niet weergegeven.