Skip to main content

Korte gesprekken met afgrijselijke mannen

David Foster Wallace

Een briljant, hilarisch boek over hoe mannen echt denken over vrouwen en relatiesEen must voor de lezers van Jonathan Franzen en… » Lees verder

€ 12,99 bij Bol.com (epub) en 5 andere aanbieders

ISBN:
9789402307528

Vermeld sinds:
21 juli 2016

Laatst gewijzigd:
13 januari 2019

Korte gesprekken met afgrijselijke mannen

Een briljant, hilarisch boek over hoe mannen echt denken over vrouwen en relaties

Een must voor de lezers van Jonathan Franzen en Vladimir Nabokov

David Foster Wallace weet lezers moeiteloos mee te voeren naar plekken waar geen enkele andere schrijver ook maar in de buurt komt, zo ook in Korte gesprekken met afgrijselijke mannen. Deze uitbundig geprezen reeks verhalen is een opeenvolging van ingebeelde vraag­gesprekken met mannen over hun relaties met vrouwen.

Wallace stelt onderwerpen als vervreemding en onconventionele seksualiteit met zwarte, droge humor in een nieuw daglicht. Hij toont mannen verstrikt in zelfrechtvaardiging, spraakzaam doch onwetend. Op schrijnende en hilarische wijze worden de kwellingen van hun seksuele relaties blootgelegd.

De verhalen spreken zo tot de verbeelding dat er meerdere toneeladaptaties van het boek zijn gemaakt, en het werd succesvol verfilmd. Nu verschijnt voor het eerst een Nederlandse vertaling.

De pers over David Foster Wallace:

‘Hilarisch en zeer indrukwekkend.’ New York Observer

‘Net als Nabokov, de auteur met wie hij het meest gemeen heeft, beschikt Wallace over een onuitputtelijk arsenaal aan literaire spitsvondigheden.’ Chicago Tribune

‘Een zinderende satire op de intellectuele leegte en de egoestische aard van de hedendaagse therapiecultuur.’ Seattle Times

‘Briljante literatuur.’ De Groene Amsterdammer

‘Een intrigerende lofzang op de verveling.’ de Volkskrant

‘Een intens boek, dat je recht naar de keel grijpt.’ Trouw

‘Adembenemend briljant, grappig, gekmakend en weemoedig.’ The New York Times

EUR

Download e-book bij 6 verkopers

Aanbieder Bestandstype Prijs
BookSpot (was: ECI) epub € 12,99
12.99
eBook.nl epubLeesID € 12,99
Apple iTunes ibook € 12,99
Kobo epub € 12,99
AKO epub € 12,99
Bol.com epubLeesID € 12,99
12.99

Ken jij de voordelen van LeesID?

Prijsgeschiedenis

Prijs gemeten op maandag; huidige week niet weergegeven.

Meer e-books van David Foster Wallace

Superleuk, maar voortaan zonder mij

Superleuk, maar voortaan zonder mij
Prijs: € 9,99

Superleuk, maar voortaan zonder mij

Superleuk, maar voortaan zonder mij
Prijs: € 0,00

Dit is water

Dit is water
Prijs: € 0,00

De bleke koning

De bleke koning
Prijs: € 12,99