Skip to main content

Kijk niet om

Clare Donoghue

'Kijk niet om' van Clare Donoghue is een thriller voor de fans van Peter James en Lee Child. » Lees verder

€ 7,99 bij Kobo € 9,99 bij BookSpot (was: ECI) vergelijke alle 6 prijzen

ISBN:
9789026135774

Vermeld sinds:
3 juli 2015

Laatst gewijzigd:
19 januari 2019

Kijk niet om

'Kijk niet om' van Clare Donoghue is een thriller voor de fans van Peter James en Lee Child. David Hewson gaf een mooie quote: 'Overtuigend en verontrustend. Een auteur om in de gaten te houden.'

Stalking, Londen, angstaanjagende spanning, schokkende twists; de ingrediënten van 'Kijk niet om' van Donoghue.

Fotografe Sarah wordt gestalkt. Wanneer er in haar omgeving in Londen diverse vrouwen vermoord worden aangetroffen, staat de politie voor een raadsel. De dader gaat steeds grover te werk. Wat is het verband tussen de slachtoffers? Ondertussen krijgt Sarah cryptische briefjes en verontrustende telefoontjes.

Donoghue heeft alles in zich om een solide thrillerreeks te schrijven.'

EUR

Download e-book bij 6 verkopers

Aanbieder Bestandstype Prijs
Kobo epub € 7,99
7.99
BookSpot (was: ECI) epub € 9,99
eBook.nl epubLeesID € 9,99
AKO epub € 9,99
Apple iTunes ibook € 9,99
Bol.com epubLeesID € 9,99
9.99

Ken jij de voordelen van LeesID?

Prijsgeschiedenis

Prijs gemeten op maandag; huidige week niet weergegeven.

Meer e-books van Clare Donoghue

Keer niet terug

Keer niet terug
Prijs: € 9,99