Skip to main content

Het vergeten dorp

Lorna Cook

Een mysterieuze oude foto leidt tot de ontdekking van een vreselijk geheim. » Verder lezen...

€ 9,49 bij Bol.com € 9,99 bij Kobo vergelijk alle 4 prijzen

ISBN:
9789044978285

Vermeld sinds:
21 September 2020

Gewijzigd op:
12 November 2020

Producteigenschappen

Het vergeten dorp

Een mysterieuze oude foto leidt tot de ontdekking van een vreselijk geheim... Deels historische roman voor fans van Kate Morton en Carol Drinkwater. 1943: De hele wereld is in staat van oorlog, en de bewoners van Tyneham wordt gevraagd hun thuis op te offeren – het dorp wordt overgedragen aan het Britse leger. Maar op de vooravond van de overdracht zal een vreselijke gebeurtenis ervoor zorgen dat drie van hen voor altijd verdwijnen.


2017: Melissa hoopte dat een vakantie aan de kust van Dorset haar relatie uit het slib zou trekken, maar ondanks de idyllische omgeving gaat het juist bergafwaarts. Dan vindt Melissa een mysterieuze foto, van een vrouw uit het vergeten dorp Tyneham. Ze is vastbesloten om te ontdekken wat het verhaal achter de oude foto is. Maar Tyneham verbergt een gruwelijk geheim…
EUR

Koop dit product bij 4 verkopers

Verkoper Prijs
Bookspot € 9,49
9.49
Bol.com € 9,49
eBook.nl € 9,49
Kobo € 9,99
9.99

Prijsgeschiedenis

Prijs gemeten op maandag; huidige week wordt niet weergegeven.