Skip to main content

Harlequin - Feeling Good 12 (3-in-1)

Delores Fossen, Dorien Kelly, Samantha Connelly

Onderdeel van de serie Harlequin Speciale Uitgaven. » Verder lezen...

€ 9,99 bij Bol.com en 4 andere verkopers

ISBN:
9789402754643

Vermeld sinds:
21 September 2020

Gewijzigd op:
29 September 2020

Producteigenschappen

Harlequin - Feeling Good 12 (3-in-1)

Onderdeel van de serie Harlequin Speciale Uitgaven.

Drie vrolijke, hartverwarmende feelgoodverhalen in één bundel! Voor fans van Jill Mansell, Sophie Kinsella en Jojo Moyes - en voor iedereen die graag eigentijdse boeken voor vrouwen leest. (1) ALS DE WILDE ROZEN BLOEIEN - Hallie Brewer kan ze niet meer horen, al die verhalen over wat ze als kind allemaal verkeerd heeft gedaan. Als je de - uiteraard enorm overdrijvende - inwoners van het stadje Sandy Bend moet geloven, staat haar naam garant voor ongelukken! Niet voor niets is ze naar de andere kant van het land verhuisd. En natuurlijk ook om zo ver mogelijk bij Steve Whitman weg te komen, haar wiskundeleraar, op wie ze zo ontzettend verliefd was. Maar nu is ze terug - voor heel even. Lang genoeg om zeker te weten dat ze zo snel mogelijk weer weg moet. En lang genoeg om opnieuw tot over haar oren verliefd te worden op Steve... (2) DROMEN IN DE ZOMERZON - Schoendesigner C.J. Mathews lijkt een droomleven te leiden: ze heeft een appartement in New York City, een succesvol bedrijf en fantastische vrienden. Toch ontbreekt er iets. Een man hoeft ze niet per se, maar ze wil wel heel graag een kindje. Dus vraagt ze met knikkende knieën aan haar goede vriend Jack Harding of hij misschien de vader zou willen zijn. Tot haar vreugde zegt hij ja, maar dan beginnen de problemen pas. Want hij wil haar alleen maar op de ouderwetse manier zwanger maken! Dat daar meer van kan komen dan alleen een baby, beseffen ze dan nog niet... (3) ONDER DE MESQUITEBOOM - Rayanne Garrett gelooft haar ogen niet. Daar zit Rios McKay, aan háár bureau bij de politie in New York. Elf jaar geleden liet hij haar zitten tijdens een veelbelovend avondje, en als het aan hem had gelegen, zat ze nu nog op hem te wachten. Ze voelt zich bepaald niet milder gestemd als blijkt waarom Rios - die inmiddels sheriff is in hun geboorteplaats in Texas - haar met een bezoek vereert. Hij heeft namelijk haar enige familielid, tante Evie, gearresteerd. Rayanne is vastbesloten alles te doen om haar tante uit het gevang te krijgen, zelfs als dat betekent dat ze moet samenwerken met die verdraaide, belachelijk aantrekkelijke sheriff. Rios heeft zo zijn eigen problemen. Uit alle macht probeert hij de voogdij over zijn dochtertje, Mattie, te krijgen, die nu is toegewezen aan de vader van zijn overleden vrouw. Dan moet hij alleen wel zijn imago van rokkenjager zien kwijt te raken. Een huwelijk zou daarbij enorm helpen, maar waar vindt hij zo snel een geschikte vrouw? Nou, daar weet tante Evie het antwoord wel op! Niet voor niets heeft ze ervoor gezorgd dat haar nichtje Rayanne naar Texas komt... Deze boeken zijn ook los verkrijgbaar.br /
EUR

Koop dit product bij 5 verkopers

Verkoper Prijs
Bol.com € 9,99
9.99
Bookspot € 9,99
eBook.nl € 9,99
Apple iTunes € 9,99
Kobo € 9,99
9.99

Prijsgeschiedenis

Prijs gemeten op maandag; huidige week wordt niet weergegeven.