Skip to main content

Halve waarheden

Lisa Unger

Ridley Jones probeert net haar leven op orde te krijgen wanneer een doodgewone handeling, het ophalen van foto’s, haar in aanraking brengt met een internationaal crimineel netwerk. » Verder lezen...

€ 7,49 bij Bol.com € 7,99 bij Apple iTunes vergelijk alle 5 prijzen

ISBN:
9789044971354

Vermeld sinds:
7 September 2020

Gewijzigd op:
12 November 2020

Producteigenschappen

Halve waarheden

Ridley Jones probeert net haar leven op orde te krijgen wanneer een doodgewone handeling, het ophalen van foto’s, haar in aanraking brengt met een internationaal crimineel netwerk. Op bijna elke foto die ze heeft gemaakt blijkt een schimmige figuur te staan. Vanaf dit moment wordt Ridley scherp in de gaten gehouden door de FBI en gevolgd door onderwereldfiguren. Wie kan ze nog vertrouwen? Het enige wat ze zeker weet is dat ze de waarheid over zichzelf en haar verleden moet achterhalen om ooit weer rust te vinden.

Halve waarheden is een ijzersterke psychologische thriller voor de liefhebbers van Karin Slaughter en Nicci French, met duistere psychologische suspense, sterke karaktertekeningen en verrassende wendingen.
EUR

Koop dit product bij 5 verkopers

Verkoper Prijs
Bookspot € 7,49
7.49
Bol.com € 7,49
eBook.nl € 7,49
Apple iTunes € 7,99
Kobo € 7,99
7.99

Prijsgeschiedenis

Prijs gemeten op maandag; huidige week wordt niet weergegeven.