Skip to main content

De taarten van Marie

Claire Sandy

Deze heerlijke roman speelt in op dé trend van dit jaar: bakken! Claire Sandy schreef met `De taarten van Marie een feelgoodroman voor iedereen die van bakken of van eten houdt. » Verder lezen...

€ 7,99 bij Kobo € 9,99 bij Bol.com vergelijk alle 5 prijzen

ISBN:
9789026136986

Vermeld sinds:
9 September 2020

Gewijzigd op:
29 September 2020

Producteigenschappen

De taarten van Marie

Deze heerlijke roman speelt in op dé trend van dit jaar: bakken! Claire Sandy schreef met `De taarten van Marie een feelgoodroman voor iedereen die van bakken of van eten houdt. Voor fans van Jill Mansell, Nicky Pellegrino en Sarah-Kate Lynch.

Marie Dunwoody probeert alle bordjes draaiende te houden: haar tandartspraktijk (haar concurrent betrekt een pand in de straat), haar huwelijk (haar mans baan staat op de tocht), haar tienerzoon Angus (die duidelijk iets verzwijgt, maar wat?) en haar negenjarige tweeling Iris en Rosie (die op hun eigen manier voor het gezin zorgen). Ondertussen komt ze overal haar buurvrouw tegen, de perfecte Lucy die haar leven in balans heeft en geroemd wordt om haar bakkunsten.
Marie voelt dat ze faalt. Maar dan krijgt ze het beste bakboek aller tijden in handen en weet de oplossing: als ze de perfecte cake kan bakken, dan volgt de rest vanzelf!

Claire Sandy woont met haar gezin in Surrey. Ze houdt van bakken, schrijven, eten en voert met haar negenjarige dochter diepzinnige gesprekken over de belangrijke dingen in het leven toevallig ook allemaal dingen die ze bij het schrijven van dit boek kon gebruiken.
EUR

Koop dit product bij 5 verkopers

Verkoper Prijs
Kobo € 7,99
7.99
Bol.com € 9,99
Bookspot € 9,99
eBook.nl € 9,99
Apple iTunes € 9,99
9.99

Prijsgeschiedenis

Prijs gemeten op maandag; huidige week wordt niet weergegeven.