Skip to main content

De nieuwe collega

Tammy Cohen

Psychologische thriller van wereldformaat, voor liefhebbers van Rosamund Luptons Zusje, Ruth Wares In een donker, donker bos en Gillian Flynns Gone GirlJe collega's zie je elke dag op kantoor, maar hoe goed ken je ze eigenlijk? Amira, Sarah,…. » Verder lezen...

€ 11,99 bij Bol.com en 4 andere verkopers

ISBN:
9789402308440

Vermeld sinds:
21 September 2020

Gewijzigd op:
29 September 2020

Producteigenschappen

Auteur: Tammy Cohen
NUR: 332 Thriller
Uitgeverij: Boekerij

De nieuwe collega

Psychologische thriller van wereldformaat, voor liefhebbers van Rosamund Luptons Zusje, Ruth Wares In een donker, donker bos en Gillian Flynns Gone Girl


Je collega's zie je elke dag op kantoor, maar hoe goed ken je ze eigenlijk? Amira, Sarah, Paula, Ewan en Charlie zijn al jaren collega's. Iedereen weet van elkaar hoe ze hun koffie drinken, hoe het er thuis in de slaapkamer aan toegaat en wie nachten niet slaapt door zieke kinderen.


Door de komst van hun nieuwe baas wordt hun routine flink opgeschud. Opeens hangt er een totaal andere sfeer op de zaak en is niemand meer te vertrouwen. Wie heeft stiekem een grondige hekel aan iedereen? Wie saboteert de boel? Wie heeft een wel heel donker verleden? En wie is er in staat tot moord?


De pers over de boeken van Tammy Cohen:


"Het is van essentieel belang om deze thriller in handen te krijgen.' Closer


"Verfrissende en slimme psychologische thriller vol foute personages die je met liefde gaat haten.' Clare Mackintosh, auteur van Mea culpa


"Je vliegt door de bladzijden, die bulken van de sterke personages en geloofwaardige relaties. Niet weg te leggen!' Candis


"Ronduit angstaanjagend.' Ruth Ware


"Verplicht leesvoer. De spanning blijft maar groeien naarmate het verhaal zich van drama tot ijzingwekkende thriller ontpopt.' Essentials
EUR

Koop dit product bij 5 verkopers

Verkoper Prijs
Bol.com € 11,99
11.99
Bookspot € 11,99
eBook.nl € 11,99
Apple iTunes € 11,99
Kobo € 11,99
11.99

Prijsgeschiedenis

Prijs gemeten op maandag; huidige week wordt niet weergegeven.