Skip to main content

De genezer

Antti Tuomainen

Het is twee dagen voor kerst en de bevolking van Helsinki wordt geteisterd door de gevolgen van een dramatische klimaatverandering. » Verder lezen...

€ 7,49 bij Bol.com € 7,99 bij Apple iTunes vergelijk alle 5 prijzen

ISBN:
9789044967548

Vermeld sinds:
9 September 2020

Gewijzigd op:
12 November 2020

Producteigenschappen

De genezer

Het is twee dagen voor kerst en de bevolking van Helsinki wordt geteisterd door de gevolgen van een dramatische klimaatverandering. Metrotunnels zijn overstroomd, straten staan blank en de autoriteiten hebben waarschuwingen uitgevaardigd voor besmettelijke ziekten als malaria, tbc, ebola en de pest. De bevolking vlucht naar het uiterste noorden van Finland waar de omstandigheden nog enigszins draaglijk zijn. Er heerst totale anarchie en de macht van de politie wordt ondermijnd door particuliere beveiligingsfirma’s.

De dichter Tapani Lehtinen is een van de weinigen die in Helsinki is gebleven. Wanneer zijn vrouw Johanna spoorloos verdwijnt, weet hij zeker dat er iets verschrikkelijks is gebeurd. Haar verdwijning lijkt samen te hangen met haar journalistieke onderzoek naar de Genezer, een nietsontziende milieuactivist met verschillende moorden op zijn geweten.
Omdat verdwijningen in het chaotische Helsinki aan de orde van de dag zijn en de politie niet van plan is om iets te ondernemen, besluit Tapani zelf op onderzoek uit te gaan. In zijn koortsachtige zoektocht naar zijn geliefde ontdekt Tapani dat Johanna een deel van haar verleden angstvallig voor hem heeft verzwegen. Een verleden dat te maken heeft met de Genezer…

De genezer is een intense thriller over de kracht van liefde in tijden van wanhoop en ontreddering, voor de liefhebbers van Sebastian Fitzek en Arnaldur Indriðason.

FILI
Finnish Literature Exchange

This work has been published with the financial assistance of
FILI – Finnish Literature Exchange.
EUR

Koop dit product bij 5 verkopers

Verkoper Prijs
Bookspot € 7,49
7.49
Bol.com € 7,49
eBook.nl € 7,49
Apple iTunes € 7,99
Kobo € 7,99
7.99

Prijsgeschiedenis

Prijs gemeten op maandag; huidige week wordt niet weergegeven.