Skip to main content

De Bron 2 - Vanuit het duister

5/5 van 6 beoordelingen

» Lees verder

€ 11,99 bij Bol.com (epub) en 5 andere aanbieders

ISBN:
9789402309645

Vermeld sinds:
8 juli 2019

Laatst gewijzigd:
8 juli 2019

De Bron 2 - Vanuit het duister

Onderdeel van de serie De Bron.

""Alle ingrediënten voor een goede thriller worden ingezet, met een grandioos resultaat.' The New York Timesbr /br /br /Voor de fans van George R.R. Martin en Stephen Kingbr /br /br /Van een afstandje lijkt het een alledaags boerengezin met een heel gewoon leven. Maar buiten het erf van deze vredige boerderij heerst de duisternis.br /br /br /Fallow Swift is bijna dertien en weet nauwelijks hoe de wereld er vroeger uitzag. De stad waar haar ouders ooit woonden is sinds het uitbreken van de Plaag een ruïne, opgeëist door de natuur. Slechts een enkeling waagt zich buiten, waar gangs de dienst uitmaken. Op mensen met bijzondere gaven, zoals Fallow, wordt gejaagd. Toch zal ze haar veilige thuis moeten verlaten. Fallow is De Ene, en het is slechts een kwestie van tijd tot haar ware identiteit aan het licht komt. Als ze blijft, brengt ze niet alleen zichzelf, maar haar hele familie in gevaar.br /br /br /Fallow vlucht naar een schuilplaats in het bos. Daar bereidt de eeuwenoude Mallick haar voor op de toekomst. Ze krijgt gevechtstraining, bestudeert oude geneeswijzen en leert krachten te gebruiken waarvan ze het bestaan nooit had vermoed. Als de tijd daar is, zal ze een zwaard oppakken en vechten. Want alleen als Fallow haar lot aanvaardt, kan de wereld weer de oude worden.br /br /br /De pers over Het beginbr /br /""Het betoverende tweede deel van De bron-trilogie is stoer en adembenemend.' Kirkus Reviewsbr /br /br /""Roberts weet precies hoe ze haar publiek moet betoveren. Kruip met dit boek op de bank en bid dat jij een van de overlevenden bent.' The Washington Postbr /br /br /""Nora Roberts heeft ons met Het begin enorm verrast. Gelukkig is het een eerste deel van een serie. Hopelijk ligt het vervolg snel in de boekhandels!' Chicklit.nlbr /

Beoordelingen

Apple iTunes

5.0/5
6 beoordelingen

EUR

Download e-book bij 6 verkopers

Aanbieder Bestandstype Prijs
Bol.com epubLeesID € 11,99
11.99
BookSpot (was: ECI) epub € 11,99
eBook.nl epubLeesID € 11,99
Apple iTunes ibook € 11,99
Kobo epub € 11,99
Paagman epub € 11,99
11.99

Ken jij de voordelen van LeesID?

Prijsgeschiedenis

Prijs gemeten op maandag; huidige week niet weergegeven.

Meer e-books van

Juffrouw Moet Betalen, Maar Niet Met Cash Mijnheer! 2 - Lucy Moet Betalen

Juffrouw Moet Betalen, Maar Niet Met Cash Mijnheer! 2 - Lucy Moet Betalen
Prijs: € 2,99

De kinderen van de elfenkoningin 6 - De stervende vallei

De kinderen van de elfenkoningin 6 - De stervende vallei
Prijs: € 8,09

Het lot van de elfjes 2 - Het stenen hart

Het lot van de elfjes 2 - Het stenen hart
Prijs: € 8,09

Juridisch Memo

Juridisch Memo
Prijs: € 50,00 tot € 51,30

Killer Klimaat 4 - De Rode Walvis

Killer Klimaat 4 - De Rode Walvis
Prijs: € 2,99

Infinitus Memorias (De zonden van de slachters) 3 - Case: TQ15-832-03

Infinitus Memorias (De zonden van de slachters) 3 - Case: TQ15-832-03
Prijs: € 2,99

Bouquet 3945 - Een schokkend weerzien ; Redder of verleider?

Bouquet 3945 - Een schokkend weerzien ; Redder of verleider?
Prijs: € 4,49

De kinderen van de elfenkoningin 3-4

De kinderen van de elfenkoningin 3-4
Prijs: € 0,99 tot € 8,09