Skip to main content

De baai van de flamingo's

Sofia Caspari

De boeken van Sofia Caspari zijn perfect voor de lezers van Sarah Lark en Leila Meacham. » Verder lezen...

€ 9,99 bij Bol.com en 4 andere verkopers

ISBN:
9789032514822

Vermeld sinds:
21 September 2020

Gewijzigd op:
29 September 2020

Producteigenschappen

De baai van de flamingo's

De boeken van Sofia Caspari zijn perfect voor de lezers van Sarah Lark en Leila Meacham. `De baai van de flamingos is haar tweede boek dat zich in het Argentinië van de negentiende eeuw afspeelt. Argentinië, 1876. De jonge weduwe Annelie hoopte met haar dochter Mina een nieuw leven op te bouwen, maar haar tweede echtgenoot is een bruut die haar mishandelt en kleineert. Als ook Mina het slachtoffer dreigt te worden van hun nieuwe `familie, vinden de twee vrouwen de moed om hun leven in eigen hand te nemen. Ze vertrekken naar Buenos Aires, maar dat blijkt niet de veilige haven die zij zich hadden voorgesteld als hun paden zich kruisen met die van een op wraak beluste jonge vrouw Sofia Caspari schreef eerder `In het land van de koraalboom, dat zich ook in Argentinië afspeelt. Haar dikke, meeslepende romans staan garant voor vele uren leesplezier.
EUR

Koop dit product bij 5 verkopers

Verkoper Prijs
Bol.com € 9,99
9.99
Bookspot € 9,99
eBook.nl € 9,99
Apple iTunes € 9,99
Kobo € 9,99
9.99

Prijsgeschiedenis

Prijs gemeten op maandag; huidige week wordt niet weergegeven.