Skip to main content
Zij, jij en ik
Zij, jij en ik

Na de dood van haar zoon heeft Honor nauwelijks contact met haar schoondochter en kleindochter.

Louis en Louise
Louis en Louise

In 1978 wordt een baby geboren – en daar splitst het verhaal.

Samen
Samen

"Samen' van Julie Cohen is een aanrader voor de fans van Jojo Moyes en Liane Moriarty!Op een ochtend die begint als elke….

De stunt van haar leven
De stunt van haar leven

"De stunt van haar leven' van Julie Cohen is een heerlijk boek voor de fans van Liane Moriarty, Jojo Moyes en Erica James.

Intiem Favorieten 537 - Nachten op Hawaï ; Licht ontvlambaar ; Koel maar opwindend (3-in-1)
Intiem Favorieten 537 - Nachten op Hawaï ; Licht ontvlambaar ; Koel maar opwindend (3-in-1)

(1) NACHTEN OP HAWAÏ - Jackson is charmant en werkelijk goddelijk! Tot Paiges verbijstering, want vroeger was Jackson….