Skip to main content
Sam Porter 1 - Horen, zien, zwijgen
Sam Porter 1 - Horen, zien, zwijgen

IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.

Sam Porter 3 - Vergeef me
Sam Porter 3 - Vergeef me

Het overdonderende slotdeel van de Sam Porter-trilogieAls Anson Bishop – hoofdverdachte van een reeks gruwelijke….

Sam Porter 2 - Het vijfde meisje
Sam Porter 2 - Het vijfde meisje

"Dit boek blaast je omver, een van de beste die ik tot nu toe heb gelezen.

De kustmoorden
De kustmoorden

Het begin van een bloedstollende nieuwe serie door thrillerlegende James Patterson en bestsellerauteur J.