Skip to main content
Een nieuw begin
Een nieuw begin

Clayton Miller maakt een rommeltje van zijn leven.

Zussen voor altijd goedk.ed.
Zussen voor altijd goedk.ed.

Erica James is een voortreffelijk schrijfster en heeft met Zussen voor altijd een heerlijk boek geschreven.

Italiaans voor beginners
Italiaans voor beginners

Een heerlijke roman tegen het dector van de tuinen van ltaliëDe brochure van het reisbureau belooft een bezoek aan….

De kleine dingen
De kleine dingen

Dan en Sally Oliver en hun vriendin Chloe Hennessey mogen van geluk spreken dat ze nog leven.

Oude vriendschap
Oude vriendschap

Als Genevieve hoort dat er een huis verbouwd wordt door een architect met sterke banden met haar woonplaats, weet ze….

Een dierbare tijd
Een dierbare tijd

Clara besluit met haar 4-jarige zoontje Ned in een camper een rondreis te maken door Engeland, maar als ze halverwege….

Zwaluwzomer
Zwaluwzomer

Kunnen oud en nieuw ooit samengaan of moet Alastair het verleden opgeven voor een nieuwe toekomst? Een heerlijke roman….

Kind van haar vader
Kind van haar vader

Katie is dertig jaar, heeft een mooi huis, een aardige vriend en een goede baan.

Schaduwleven
Schaduwleven

Dit is Erica James beste en meest veelomvattende boek, haar stijl is nog nooit zo trefzeker geweest.

De thuiskomst
De thuiskomst

Erica James schreef met ‘De thuiskomst’ een roman voor de fans van Santa Montefiore en Jill Mansell.