Skip to main content
Jana Berzelius 4 - Postuum
Jana Berzelius 4 - Postuum

Officier van justitie Jana Berzelius onderzoekt een moord en ontvoeringszaak.

Memento
Memento

'Memento' van Emelie Schepp is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø.

Sub rosa
Sub rosa

Jana Berzelius onderzoekt moorden binnen een crimineel netwerk maar realiseert zich dat de zaak rechtstreeks met haar….

Jana Berzelius 3 - Post mortem
Jana Berzelius 3 - Post mortem

Officier van justitie Jana Berzelius leidt het onderzoek naar een seriemoordenaar.

Narcotica
Narcotica

Na het succes van haar debuut ‘Memento’ is ‘Narcotica’ het tweede boek van de Zweedse Emelie Schepp.