Skip to main content

Boogsy vergelijkt de prijs van 79.457 e-books
zodat jij dat niet hoeft te doen.

Je leest graag op je e-reader. Je zoekt niet graag naar de beste prijzen voor uw volgende e-book. Dat hoeft ook niet, want dat doet Boogsy voor je. Je hoeft alleen nog te kiezen welk e-book het volgende wordt. En zelfs daar helpt Boogsy je bij! Bekijk de populairste e-books of de meest afgeprijsde e-books.

Volg onze leestips op Twitter Volg onze leestips op Pinterest

21 lessen voor de 21ste eeuw
21 lessen voor de 21ste eeuw

In Sapiens boog Yuval Noah Harari zich over het verleden, in Homo Deus over de toekomst; nu laat hij zijn licht schijnen….

De meeste mensen deugen
De meeste mensen deugen

"De mens is een beest", zeiden de koningen; "een zondaar", zeiden de priesters; "een egoïst", zeiden de boekhouders.

Sapiens
Sapiens

Honderdduizend jaar geleden waren er wel zes verschillende menssoorten.

De zeven zussen
De zeven zussen

Na de plotselinge dood van hun vader komen Maia en haar zussen bij elkaar in hun ouderlijk huis, een prachtig landhuis….

Lentevuur
Lentevuur

Een aanrijding tijdens een vakantie in Tsjechië zet Julia's leven op zijn kop.

Mijn naam is Selma
Mijn naam is Selma

Ze was zeventien toen de Tweede Wereldoorlog uitbrak.

Homo Deus
Homo Deus

***BOEK VAN DE MAAND DWDD***Op onnavolgbare wijze beschrijft Yuval Noah Harari in zijn bestseller Sapiens 70.

Eindstation Auschwitz
Eindstation Auschwitz

Prachtig en aangrijpend geschreven over liefde, familie en overlevenIn januari 2020 wordt de bevrijding van Auschwitz, dan….

Finse dagen
Finse dagen

Finse dagen is de nieuwe roman van Herman Koch, auteur van onder andere Het diner en De greppel.

De zeven zussen 2 - Storm
De zeven zussen 2 - Storm

Ally D'Aplièses zeilvakantie is bijna ten einde als ze bericht krijgt over de plotselinge dood van haar vader.

Mens/onmens
Mens/onmens

Wat is waar - wat de feiten je vertellen of wat je wilt geloven? Wie ben je - een vrij individu, of zoek je houvast in de….

Bij ons in Auschwitz
Bij ons in Auschwitz

Op 27 januari 1945 werd concentratie- en vernietigingskamp Auschwitz bevrijd door het Rode Leger.

Bloemblad van zee
Bloemblad van zee

Aan het eind van de gruwelijke Spaanse Burgeroorlog wordt de jonge arts Víctor Dalmau samen met zijn vriendin, de pianiste….

Blondjes beleggen beter
Blondjes beleggen beter

In Blondjes beleggen beter leert financieel journaliste Janneke Willemse je in 7 stappen hoe je simpel en succesvol kan beleggen.

De zeven zussen 3 - Schaduw
De zeven zussen 3 - Schaduw

Star D'Aplièse staat op een keerpunt in haar leven.

BASTA
BASTA

Nog drie jaar lang heb ik alles geprobeerd om weer fit te worden, werkelijk alles, ver voorbij de pijngrens.

De zeven zussen 4 - Parel
De zeven zussen 4 - Parel

CeCe heeft altijd het gevoel gehad dat ze nergens echt bij hoorde.

De laatste trein naar vrijheid
De laatste trein naar vrijheid

Het verhaal van Truus Wijsmuller, de oorlogsheldin die duizenden Joods kinderen redde Wenen, eind jaren dertig.

De zin van het leven
De zin van het leven

De zin van het leven is een boek vol inspirerende antwoorden op vragen die we ons allemaal wel eens stellen, maar zelden….

Grote verwachtingen
Grote verwachtingen

In Grote verwachtingen (het vervolg op In Europa) vertelt en duidt Geert Mak de recente geschiedenis….

De Zeven Zussen 5 - Maan
De Zeven Zussen 5 - Maan

Na de dood van haar vader vertrekt Tiggy D'Aplièse naar de afgelegen bossen van Schotland om daar te doen wat ze het….

Grand Hotel Europa
Grand Hotel Europa

De schrijver neemt zijn intrek in het illustere maar in verval geraakte Grand Hotel Europa om te overdenken waar het is misgegaan….

Het boek waarvan je wilde dat je ouders het hadden gelezen
Het boek waarvan je wilde dat je ouders het hadden gelezen

Iedere ouder wil dat zijn kind gelukkig is, en dat het in een veilige omgeving opgroeit tot een gelukkige volwassene.

De kunst van het ongelukkig zijn
De kunst van het ongelukkig zijn

Streven naar het geluk als levensdoel is een vergissing.

Omdenken in communicatie
Omdenken in communicatie

Omdenken in communicatie is het zusje van de bestseller Omdenken, waarvan meer dan 300 000 exemplaren zijn verkocht.

De dingen die je alleen ziet als je er de tijd voor neemt
De dingen die je alleen ziet als je er de tijd voor neemt

Koreaanse megabestseller over spirituele wijsheid en het belang om rust te vinden in een drukke wereld van een van de….

Het gewicht van de woorden
Het gewicht van de woorden

De zestiger Simon Leyland heeft te horen gekregen dat hij nog maar kort te leven heeft.

Het jaar dat Shizo Kanakuri verdween
Het jaar dat Shizo Kanakuri verdween

Ontroerende roman over een man die, na alles te hebben verloren, zichzelf in de natuur hervindt.

Baantjer 86 - De Cock en kermis in de hel
Baantjer 86 - De Cock en kermis in de hel

Een oude familievete ligt ten grondslag aan een moord en een bijna-fataal ""ongeluk' op het kermisterrein.

Rinkeldekink
Rinkeldekink

'Rinkeldekink' van Martine Bijl gaat over de hersenbloeding die zij kreeg in september 2015.

Je bent jong en je rouwt wat
Je bent jong en je rouwt wat

Toen haar moeder overleed, dacht Lisanne van Sadelhoff (1989) als een typisch kind van haar generatie: er is vast wel een….

De nieuwe fiets
De nieuwe fiets

Een Italiaanse fietsenmaker verhelpt midden jaren negentig in zijn werkplaats de malheur aan de racefiets van een gestrande….

Zwarte schuur
Zwarte schuur

Zwarte schuur van Oek de Jong is een roman over leven met trauma en de verwerking ervan, over de vrouwen die Maris in de….

't Hooge Nest
't Hooge Nest

Tijdens de Tweede Wereldoorlog bestieren twee joodse zussen - Janny en Lien Brilleslijper - een van de grootste onderduikadressen….

Te voet
Te voet

Op twee benen lopen definieert de mens als soort.

Tegen de onzin
Tegen de onzin

Dit boek bevat de meest spraakmakende artikelen die Syp Wynia recent schreef: van immigratie en gasverbod tot de houdbaarheidsdatum….

Stedevaart
Stedevaart

In de veelgeprezen boeken Baltische zielen en De gloed van Sint-Petersburg dompelde Jan Brokken de lezer onder in de verhalen….

De keuze
De keuze

Edith Eger was 16 jaar oud toen ze in 1944 naar Auschwitz werd gedeporteerd.

Het is oorlog maar niemand die het ziet
Het is oorlog maar niemand die het ziet

De moderne tijd biedt talloze voordelen: we werken sneller en zijn altijd en overal bereikbaar - maar er zijn ook gevaren.

De edele kunst van not giving a f*ck
De edele kunst van not giving a f*ck

Van populair weblog naar New York Times-bestseller is dit hét boek voor zelfhulphaters! Stop met altijd maar positief….

Erika Foster 6 - Doods geheim
Erika Foster 6 - Doods geheim

Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodigVoor de fans van Karin Slaughter en M.

Gezondheid!
Gezondheid!

Overal in Drente,op de hei, in het bos,geldt: uw hond moet vast,de wolf mag los.

Vrouwen van de Leeuwenhof 1 - Agneta's erfenis
Vrouwen van de Leeuwenhof 1 - Agneta's erfenis

Meeslepende roman over een machtige familie, een prachtig Zweeds landgoed en een vrouw die een hartverscheurende keuze moet….

Sneeuwexpress
Sneeuwexpress

Wanneer Anna een paar dagen na haar man en kinderen bij hun chalet in Oostenrijk arriveert, is het hele huis overhoopgehaald.

De lavendeltuin
De lavendeltuin

Een notitieboek onthult een oud familiegeheim en verbindt twee vrouwen die elkaar nooit zullen kennen.

De lavendeltuin
De lavendeltuin

Na de dood van haar moeder erft Emilie de la Martinières het familiekasteel aan de zonnige Côte d'Azur.

Cliffrock Castle
Cliffrock Castle

Downton Abbey in de eenentwintigste eeuw: het verhaal van een droombaan op een kasteel in SchotlandAls de Nederlandse Josephine….

Ja-maar... omdenken
Ja-maar... omdenken

Dit praktische boekje laat in een notendop zien wat omdenken betekent en hoe je dat doet.

Bezette gebieden
Bezette gebieden

Otto Kadoke, de grensoverschrijdende psychiater uit Moedervlekken, keert terug in Bezette gebieden: nadat het verhaal van….

Het Lichaam
Het Lichaam

Bill Bryson toont in 'Het lichaam' dat er geen wonderbaarlijker verhaal bestaat dan dat van ons eigen lichaam.

Ik ontsnapte uit Auschwitz
Ik ontsnapte uit Auschwitz

Alweer de vierde druk van dit waar gebeurde relaas van de Slowaak Rudolph Vrba.

Bourgondiërs
Bourgondiërs

De Bourgondiërs vertelt de geschiedenis van de vroege Nederlandse eenwording.

Q serie - Slachtoffer 2117
Q serie - Slachtoffer 2117

Al meer dan 10 jaar is Assad een mysterieuze, drijvende kracht binnen afdeling Q, maar een kettingreactie aan heftige gebeurtenissen….

Eén minuut voor middernacht
Eén minuut voor middernacht

Op zoek naar de ontvoerder van haar zusje, komt FBI-agent Atlee Pine een seriemoordenaar op het spoor.

Let op mijn woorden
Let op mijn woorden

Lise weet het niet zo goed, hoe leven gaat - dus probeert zij diegene te worden die ze denkt te moeten zijn.

Master your Mindset
Master your Mindset

Master Your Mindset Leef Je Mooiste Leven gaat over persoonlijke en spirituele groei, maar ook over zakelijk succes.